metropolitan selected
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cosmetice de calitate la preturi foarte mici

AcasaCăutareÎnregistrareConectare
FII SI TU O LADY ! E ATAT DE SIMPLU ….

DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

Data de înscriere : 26/06/2009
Varsta : 45

DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Empty
MesajSubiect: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:55 am

Deoarece am cautat si nu am gasit un forum unde sa pot face schimb de experienta cu alti colaboratori LADYS dar si clienti ,m-am gandit sa fac eu unul.Sper ca ne vom strange cativa sa discutam despre aceste subiecte. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Ultima editare efectuata de catre angeliquecosmetics in Sam Feb 19, 2011 8:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://ladyscosmetice-afacereata.blogspot.com/
ameliadaniela

Data de înscriere : 24/07/2009

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:09 pm

Buna. Sunt reprezentant de vreo 2luni si sincer sunt multumita de produse si afacere.
Sus In jos
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

MesajSubiect: buna!   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 5:29 pm

Bine ai venit! sunny
Ma bucur foarte mult ca ai intrat pe acest forum, si sper ca incet,incet sa devenim o comunitate ,si asa cum am spus sa ne impartasim experientele LADYS . Eu sunt inscrisa doar de 1 luna si ceva dar sunt super incantata. Inca din prima saptamana am mai inscris o prietena , iar dupa 2 saptamani inca una. Mai am vreo 3 care doresc, si acum ne ocupam de asta. Tu, cum stai cu inscrierile si cu vanzarile? flower

Ultima editare efectuata de catre angeliquecosmetics in Sam Feb 19, 2011 8:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ameliadaniela

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 5:38 pm

Bine te-am gasit! Eu am deja 5 persoane inscrise si alte 2 sub acestea. Prietena mea este de vreo 13 ani distribuitor Oriflame si cand a vazut catalogul de la Metropolitan s-a inscris si ea. Zilele trecute am vorbit cu ea si mi-a spus ca a facut comanda luna aceasta la Metropolitan cum nu a facut in 6 luni la Oriflame. Eu sunt multumita de produse si vad ca si cumparatorii mei sunt multumiti.
Sus In jos
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 10:25 pm

Felicitari! Poate inviti si reteaua ta pe aici. Am creat un nou topic pentru a avea si voi ocazia sa va dati datele pentru a inscrie pe altii.(daca vreti). Fiecare cu norocul lui,nu? Wink
Sus In jos
ameliadaniela

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 2:04 pm

Succes si tie in afacere.
Sus In jos
giulia

Data de înscriere : 16/01/2010

MesajSubiect: pierdere de vreme cateodata   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 5:34 am

si eu sunt reprezentanta din august 2008, incantata la inceput, cu comenzi mai mult pt mine si un cerc foarte restrans(decat sa fac alteia vanzare la avon sau oriflame.. mai bine sa le iau eu la pret mai mic ... muuult mai mic si sa ma bucur de ceea ce imi doreste sufletelul.....)
cu timpul am avut doritoare de a se inscrie
acum am in total peste 37 de persoane...17 directe si restul desubt...
stiti cate fete mai sunt active?................2 sau 3
din cand in cand mai face o comanda cineva... si astfel ajung sa acumulez un bonus de cca 100 ron.. cat sa imi permit sa imi fac cumparaturile proprii fara sa platesc nimic in plus..
as dori si parerea voastra... ce se intampla? ori produsele au devenit mai proaste calitativ? ori lumea intr-atat de crizata incat sa spuna ca mai bine imi iau un produs scump decat sa iau un produs ieftin.. si probabil mai putin bun...
acum as vrea sa imi iau un ceas.. ala cu curea metalica care va aparea in catalogul urmator.. ce ma sfatuiti??? deci va dati seama.. dupa activitatea retelei mele va puteti da seama ca sunt mai mult decat dezamagita.... am mai citit si pe alte forumuri numai lucruri proaste.. in mare parte au dreptate.... au un sistem de ambalare sub orice critica... de multe ori am facut eu eforturi si artificii de ambalare sa ascund micile imperfectiuni ale ambalajului si ale produsului implicit.....
la fiecare comanda imi spun ca asta va fi ultima..... dar de fiecare data ma mai incanta ceva.. plus ca la posta achit doar foarte putin sau deloc...
deci????? ce ma sfatuiti???
Sus In jos
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:02 am

Draga mea, eu sunt inscrisa din iunie 2009. Acum am 76 inscrisi direct. Totul merge foarte bine, eu chiar sunt multumita si de ambalaje, si de calitatea produselor, si dupa cifrele comenzilor se pare ca si clientele sunt. Probabil ca nu ai nimerit tu oamenii potriviti pentru a fi reprezentanti. Apropo, unul dintre cei inscrisi la mine are 79 de inscrisi la nivelul 1, adica m-a intrecut! cheers
Sus In jos
giulia

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 9:13 pm

as fi curioasa cam ce rulaj faci tu pe luna direct... sau cat iti iese din activitatea colaboratorilor tai... si cum procedezi tu pt mersul bun al afacerii(reclama pe net? site aparte..? cum faci inscrierile? ii cunosti pe toti cei pe care i-ai inscris? Shocked
Sus In jos
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 9:03 pm

Am sa-ti raspund partial la intrebare. Nu, nu-i cunosc pe toti cei pe care-i inscriu. Da, ma ajuta foarte mult internetul. Comenzile retelei mele ajung la 4500-5000 ron lunar, deocamdata. Sper sa ajungem si mai departe Surprised
Sus In jos
ameliadaniela

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 3:23 pm

Buna. Nu am mai scris de mult. Eu am 10 reprezentanti inscrisi direct si reteaua a ajuns la 48 de persoane, am ajuns pana la nivelul 5. Sunt foarte multumita de produse. Am dat cataloage si am promovat afacerea la toate persoanele pe care le cunosteam si nu numai.
Ex:Am fost la un coafor sa-mi fac permanent si mi s-a spus ca se va decolora putin culoarea la par. Dar persoanele de acolo au fost surprinse ca vopseaua noastra Prestige nu s-a decolorat deloc (eu sunt roscata). Fiind intrebata cu ce ma vopsesc am scos catalogul si am facut reclama la produse. De atunci am comenzi la persoanele care lucreaza acolo.
Acum in catalogul acesta fiind produsele de argint ( pe care eu le-am verificat, deoarece am avut persoane reticente care nu credeau ca sunt din argint %) am avut comenzi cum nu am avut eu nici odata. Eu fac comanda in fiecare saptamana si prin curier rapid. Imi pare foarte rau ca numai sunt in stoc si sosesc abia pe 20martie. Pentru ca mai aveam comenzi la argint. Au mers foarte bine la mine ''bratarile Eveline'', cred ca am facut comanda atunci cand erau pe stoc vreo 30 de bucati numai din acestea.
Adevarul este ca preturile sunt foarte bune pe criza asta si numai spun ca si produsele sunt excelente.
Sus In jos
niky

Data de înscriere : 03/04/2010

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:36 am

Eu astazi am facut prima mea comanda,probabil saptamana viitoare va ajunge pachetul.Sper sa nu fiu dezamagita .
Sus In jos
niky

Data de înscriere : 03/04/2010

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 7:20 pm

Am primit si prima mea comanda unde am primit si testerele nr.1 cadou,am primit si a doua comanda(5 pungute cadou),acum astept a treia comanda unde trebuie sa primesc testerele nr.2,dar imi scrie pe factura(m-am uitat in contul meu)ca nu le au .

De obicei la fiecare comanda primesti cate o mica atentie?
Sus In jos
roksi

Data de înscriere : 22/04/2010

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 7:03 pm

buna!si eu sunt reprezentanta de aproximativ 1 luna...nu am incercat toate prousele...dar demachianturile, ojele(puternice), bjuteriile in special,si produsele d la isabelle duport sunt extraordinare.... Very Happy e naspa k n.au si ei cadouri pt reprezentanti :p mai au de lucrat la ambalaj si catalog....in rest....mi se pare ok....mai ales k sunt ieftine....popici:*
Sus In jos
angeliquecosmetics
Admin
angeliquecosmetics

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 11:44 pm

Bine ati venit pe forum!
Ma bucur ca suntem tot mai multi.
Va doresc multa bafta la cea mai tare afacere din toate timpurile! bounce bounce bounce flower flower flower flower flower flower flower
Sus In jos
giulia

MesajSubiect: argint %...???    DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 5:02 am

ameliadaniela a scris:
Buna. Nu am mai scris de mult. Eu am 10 reprezentanti inscrisi direct si reteaua a ajuns la 48 de persoane, am ajuns pana la nivelul 5. Sunt foarte multumita de produse. Am dat cataloage si am promovat afacerea la toate persoanele pe care le cunosteam si nu numai.
Ex:Am fost la un coafor sa-mi fac permanent si mi s-a spus ca se va decolora putin culoarea la par. Dar persoanele de acolo au fost surprinse ca vopseaua noastra Prestige nu s-a decolorat deloc (eu sunt roscata). Fiind intrebata cu ce ma vopsesc am scos catalogul si am facut reclama la produse. De atunci am comenzi la persoanele care lucreaza acolo.
Acum in catalogul acesta fiind produsele de argint ( pe care eu le-am verificat, deoarece am avut persoane reticente care nu credeau ca sunt din argint %) am avut comenzi cum nu am avut eu nici odata. Eu fac comanda in fiecare saptamana si prin curier rapid. Imi pare foarte rau ca numai sunt in stoc si sosesc abia pe 20martie. Pentru ca mai aveam comenzi la argint. Au mers foarte bine la mine ''bratarile Eveline'', cred ca am facut comanda atunci cand erau pe stoc vreo 30 de bucati numai din acestea.
Adevarul este ca preturile sunt foarte bune pe criza asta si numai spun ca si produsele sunt excelente.
lol! cred ca nu ai vazut bine.. produsele sunt placate cu argint, mi-am luat si eu bratara elena si se comporta f. bine deocamdata. nu pacali lumea.. o astfel de brata.. daca ar fi de argint ar costa peste 100 lei..am lucrat cu argint.. si crede-ma ca stiu cum arata.. daca "lasa semne pe perete" nu inseamna ca e argint lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...   DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS  SI NU NUMAI... Icon_minitime

Sus In jos

DISCUTII INTRE DISTRIBUITORI LADYS SI NU NUMAI...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CE ESTE LADYS ?
» CE ESTE LADYS ?
» OFERTE DE MUNCA -REPREZENTANT LADYS
» OFERTE DE MUNCA -REPREZENTANT LADYS
» CARE ESTE PRODUSUL VOSTRU LADYS PREFERAT ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
metropolitan selected :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: